Wiec chodz pomaluj moj swiat

21.05.2018 15:51
Autor: Lisak

Iwona Zmyslonaponiedziałek, kwietnia 02, Witaj, dziękuję za tak trafny komentarz. O któej masz samolot? Wtedy przyciągną mnie do siebie i pocałował.

Gdybym była młodsza… oho mogłaby czuć się zagrożona- powiedziała starsza pani. Zaraz wejdę i przeczytam post, o którym wspominasz. Natalia 3 września SZybko wbiegłam do pokoju wziełam do ręki szpilki i ponownie wyszłam z pokoju. W Wielką Sobotę syn wyjął kopertę z pracami Twoich dzieciaków.

Pozdrawiam Ci serdecznie i duo siy oraz pogody ducha Ci ycz: Przytuliam si do Bartka. Budz si rano, a ciebie nie ma. Budz si rano, a ciebie nie ma. Budz si rano, wiec chodz pomaluj moj swiat, a ciebie nie ma. Weszam z powrotem do azienki. Za godzine ma byc Dzik a ja nadal w proszku.

  • Nie chciałem cię budzić i sam do niej poszedłem. Zaraz skoczę do A.
  • Postanowiłam ,że napiszę teraz ten list.

Obserwatorzy

Otóż jestem w podobnej sytuacji jak A. Zaraz skoczę do A. Wyszliśmy z mojej posesji i udaliśmy się w stronę domu pani Zosi. Wiedziałam ,że źle robie, bo zaraz wyjeżdżam do Kędzierzyna i nie będę się już z nim widziała i że jeszcze dziś będę musiała się z nim pożegnać.

Młoda dziewewczyna pokazała mi jeszce kilka sukienek. Potem zaczełam sie ubierac w nowo zakupioną sukienke ta baiła w kwiaty z orseya. Byłam od niego niższa prawię o głowię, więc posadził mnie na stole.

Godzin temu miaem by u Kaki. Postanowiam ,e napisz teraz ten list? Godzin temu miaem by u Kaki. Odsynem sie od niego. Usiadam na kanapie i wtuliam si w Bartka.

Related Topics

Odłozyłam telefon i połozyłam sie spac. Szczerze nawet nie wiem czemu. Za oknem szaro i smutno.

WOjtek powiedzia ,e jedzie do kumpla do Poznania i ,e nie bdzie go przez nablizszy tydzie wic pwenie zostanie w pokoju, a ty. Agata Aq Jankowska 1 wrzenia Przepikne kolory i pomysowe nazwy kolorw.

Mj wiat leg w gruzach. Agata Aq Jankowska 1 wrzenia Przepikne kolory i pomysowe nazwy kolorw.

O historyjce

Potem zaczełam sie ubierac w nowo zakupioną sukienke ta baiła w kwiaty z orseya. Usiadłam na kanapie i włączyłam kablówkę , a Bartek poszedł po herbate ale miałam co do tego pewne obawy.

Tej niestety też nie kupiłam. Pokoje nic sie nie zmieniły od tamtego czasu. Przemyłam zimną wodą twarz.

  • Dagmara moge cie prosic na chwilke.
  • Potem weszłyśmy do ośrodka.
  • Gdy wstawiałam wode na herbate do kuchni przyszła Milena.
  • Stało tam dosłownie wszytsko.

Pooyam si ju do ka i zaczeam czytac wiec chodz pomaluj moj swiat   gdy przeszed Bartek. Na kolacj zrobilimy sobie jajecznic. Gabunia sobota, kwietnia 07. Na kolacj zrobilimy sobie jajecznic. Pooyam si ju do ka i zaczeam czytac ksike   gdy przeszed Bartek.

Na kolacj zrobilimy sobie jajecznic. Pooyam si ju do ka i zaczeam czytac ksike   gdy przeszed Bartek.

Archiwum bloga

Agnieszka Moitrot niedziela, maja 06, Niestety jego plany pokrzyżował deszcz. Miał tu być godziną temu czemu go jeszcze nie ma?!

Po 3h spdzonych u Pani Zosi poszlimy powrotem do mnie do domu. Wyszam z domu i zaczam szuka go na naszej ulicy. Chopak wysiad z samochodu i podszed do mojej mamy. Co robisz kiedy nie masz "weny" 6.

 Dowiedz się również...