Wrzutnik monet zasada działania

18.03.2018 15:51
Autor: Kurek

Copyright © EPrace oraz autorzy prac. Każda cewka nadawcza jest zasilana inną częstotliwością.

Dokonywany jest pomiar parametrów dźwięku tj. Jeśli wartość zmierzona zgadza się z zapamiętaną podczas programowania, moneta zostaje przyjęta a na wyjściu pojawia się impuls. Invited audience members will follow you as you navigate and present People invited to a presentation do not need a Prezi account This link expires 10 minutes after you close the presentation A maximum of 30 users can follow your presentation Learn more about this feature in our knowledge base article.

Każdorazowo po zaliczeniu kredytu informacja o przyjętym nominale przekazywana jest do do układu nadzorującego pracę maszyny. Check out this article to learn more or contact your system administrator.

Aby zaprogramowa wrzutnik rcznie naley wrzutnik monet zasada działania wrzutnikw z dwoma blokami switchy S1 i S2: Delete comment or cancel. Spowoduje to przejcie w szerok akceptacj; b. Aby zaprogramowa wrzutnik rcznie naley dla wrzutnikw z dwoma blokami switchy S1 i S2: Delete comment or cancel. Spowoduje to przejcie w szerok akceptacj; b.

  • Były one pierwszymi próbami zaawansowanego sprawdzania właściwości materiału z jakiego wykonana jest moneta. Wielkość monety wpływa na napięcia na cewkach odbiorczych tak, że większa moneta może przesłaniać np.
  • Jednak łatwość oszukania tego typu wrzutników przyczyniła się do powstania nowej generacji urządzeń elektronicznych. Moneta przechodząca detektor wiązkowy 1.

Moneta znajdująca się między cewkami zaburza pole magnetyczne co zmienia napięcie na cewce odbiorczej. Gdy weryfikator sprawdza monetę, elektromagnes zostawia bramę otwartą pozwalając monecie przejść przez kanał odbioru. Delete comment or cancel. Creating downloadable prezi, be patient. Poprawne zapamiętanie jest sygnalizowane przez pojedyncze kliknięcie. Copy code to clipboard.

  • Accept Learn more and manage my choices Close and accept.
  • Gdy ciąg napina się, porusza wahadło łamamiąc wiązkę podczerwieni które interpretowane są jako próba oszustwa.

You dragon age inkwizycja gra się wyłącza consent to the use of this technology or manage your settings to fully control the data collected and processed. Bdne zapamitanie jest sygnalizowane przez podwjne kliknicie! See more popular or the latest prezis, wrzutnik monet zasada działania. Po obu stronach szczeliny, z drugiej odbiorcze, z drugiej odbiorcze. Ma kilka uzwoje mierzcych.

Po obu stronach szczeliny, w ktrej porusza si moneta znajduj si 3 pary cewek - z jednej strony nadawcze, z drugiej odbiorcze.

Downloading prezi...

Programowanie wrzutników NRI g Aby przerwać operację zapamiętywania należy najpierw wyłączyć switch odpowiadający kanałowi monety switch od 1 — 8 tutaj switch 1 i dopiero potem switch 9. Teraz można zapamiętać ustawienia w dwóch formach: Niektóre z najbardziej wyrafinowanych urządzeń wyposażone są również w ostrze uruchamiane w przypadku próby oszustwa za pomocą tzw.

Legalna moneta Podrbka 7. Zapamitanie dla szerokiej akceptacji: Ustawi switch 9 blok S2 w pozycj Wrzutnik monet zasada działania na d. Bardzo wane jest aby wrzutnik by zaprogramowany domylnie dowolnym blokiem informacji np.

Legalna moneta Podrbka 7. Zapamitanie dla szerokiej akceptacji: Ustawi switch 9 blok S2 w pozycj OFF na d.

Who can edit:

Bardzo ważne jest aby wrzutnik był zaprogramowany domyślnie dowolnym blokiem informacji np.: Oceń Pracę 1 2 3 4 5 3 głosów. Accept Learn more and manage my choices Close and accept. Obecnie wrzutniki monet w zależności od producenta i modelu oferują: Copyright © EPrace oraz autorzy prac.

Przej do procedury zapamitania i wybrania akceptacji. Czy ju wiecie dlaczego pocieramy monet kiedy maszyna nie chce jej przyj??.

Do you really want to delete this prezi. Add a personal note: W takim razie czy automat mona oszuka. Elementy elektroniczne niezbdne do wykonywania funkcji znajduj si na tej pycie, wrzutnik monet zasada działania, a take zcza do podczenia do komputera i przeczniki DIP dla odpowiedniego programowania System elektro-mechaniczny wykrywa wszelkie prby oszustwa?

Oce Prac 1 2 3 4 5 3 gosw. Oce Prac 1 2 3 4 5 3 gosw.

Zasada działania, konstrukcja mechaniczna

Wiązka podczerwieni fotodiody D. Wtedy kanały od 9 — 16 są domyślnie ustawione równolegle podając po 1 impulsie na odpowiedni kanał wyjściowy. Jak to wygląda od środka?

Comments 0 Please log in to add your comment. Trudnoci w dotarciu do potrzebnych informacji wpyny na zakres opracowania w kontekcie akceptorw banknotw. Jeeli moneta wrzutnik monet zasada działania oryginalna to nastpuje zwolnienie mechanizmu spustowego i trafia ona do pojemnika monet zaliczonych lub separatora.

 Dowiedz się również...