Jak samemu skrócić włosy

09.03.2018 15:51
Autor: Kochanowski

Poszlam do fryzjera ,aby koncowki podciac , skonczylo sie jak zwykle , nie wychodze z domu juz miesiac, czekam az odrosna. Nie uwierzysz, na czym Inga przyłapie Andrzeja!

Marcela Gmd 21 sierpnia Najlepsze galerie 55 Fryzury Krótka fryzura odmładza lepiej niż niejeden zabieg. Obcięłam głównie włosy, które wystawały poza linię, czym całkowicie zrównałam resztę. Teraz czasem podetnę tylko kilka centymetrów jak nie mam jak dostac się so mojej fryzjerki ; Ale za to siostry mi ufaja i im regulanie skracam włoski ;].

Następnie zdejmij z końcówek gumkę, rozczesz i wysusz włosy. Dowiedz się jak samej pocieniować i lekko skrócić włosy w pięć minut i idealnie symetrycznym efektem!

Samowolka bez uprzedzenia niewskazana: Wanie sprawdziam sposb stopniowania i jestem zachwycona: O mamo, podziwiam za odwag. Samowolka bez uprzedzenia niewskazana: Wanie sprawdziam sposb stopniowania i jestem zachwycona: O mamo, ale po tak przejrzystym pocie kto wie; Bardo przydatne i w przystpny sposb podane: Najmodniejsze cicia na rok. Samowolka bez jak samemu skrócić włosy niewskazana: Wanie sprawdziam sposb stopniowania i jestem zachwycona: O mamo, podziwiam za odwag, jak samemu skrócić włosy.

Samowolka bez uprzedzenia niewskazana: Wanie sprawdziam sposb stopniowania i jestem zachwycona: O mamo, podziwiam za odwag!

Cieniowanie za darmo w 5 minut!

Ja nie podcinam już od roku, sama chyba bym się bała zaryzykować. W pierwszym podejściu próbowałam zsuwania gumki z kucyka nad karkiem, ale moje zdolności wyginania ręki są ograniczone i nie sięgała mi do łopatek, więc musiałam przechylić głowę mocno do tyłu, a wtedy miałam wrażenie, że jakieś pasma nieco się wyślizgnęły przez co cięcie byłoby krzywe.

Sama podcinam sobie czasem grzywkę, ale tak to nie. Umów się z przyjaciółkami na piątkowy wieczór - oszczędzicie kupę kasy! Podobnie podcinałam końcówki, ale sposób ten tylko na długich, postopniowanych włosach najlepiej stosować ; Pozdrawiam. Kupiłam je w sklepie fryzjerskim z fajnym etui.

Marta Grzegorzak 21 lipca Za pierwszym razem lepiej ci mniej, wtedy wosy w naturalny sposb opadn i atwiej bdzie ci zrobi kucyk dokadnie na czubku gowy. Teraz na szczcie z tego wychodz, czynno zawsze mona powtrzy, jak samemu skrócić włosy, wtedy wosy w naturalny jak samemu skrócić włosy opadn i atwiej bdzie ci zrobi kucyk dokadnie na czubku gowy. Aby oceni zaloguj si lub zarejestruj X. To wietny sposb na szybkie odwieenie fryzury i podcicie kocwek: Nie ufam ju fryzjerom.

To wietny sposb na szybkie odwieenie fryzury i podcicie kocwek: Nie ufam ju fryzjerom.

Instruktaż:

Następnie dzielę włosy na dwie części, daję obie części do przodu, jedna z prawej, druga z lewej oczywiście, związuję jeszcze raz w kitkę pod brodą i podcinam tą kitkę.

Owszem, jak mnie "napadnie"biorę nożyczki i podpisami, końcówki to normalne, czasami nawet więcej ,że mam włosy za ramiona i ogólnie wycieniowane, to jest problem.

Głowę trzymamy prosto warto tego pilnować, bo potem cięcie nie będzie równe - mocno pochylona do przodu głowa daje cięcie w U. Anonimowy 10 września

Efekt z tylu mi si podoba-taki delikatny trjkt. Samodzielne cinanie wosw Fot. Jak krok po kroku podci wosy na prosto 1. Samodzielne cinanie wosw Fot.

Kiedys również sama obcinałam włosy: Anonimowy 18 listopada Nowszy post Starszy post Strona główna.

W midzy czasie kocwki i grzywk podcinam sama. Wiemy co bdzie hitem w tym sezonie? Wiemy co bdzie hitem w tym sezonie. Lepiej wygladalam jak weszlam do zakladuniz po wizycie, jak samemu skrócić włosy. Lepiej wygladalam jak weszlam do zakladuniz po wizycie. Wiemy co bdzie hitem w tym sezonie.

Ważne, aby włosy schować za uszami. A tak przy okazji to ostatnio trafiłam na świetnego stylistę Sergieja z salonu Gnatyshyn na Ursynowie. Umów się z przyjaciółkami na piątkowy wieczór - oszczędzicie kupę kasy! Zainspiruj się francuskim stylem i wygraj zestaw nagród od marki Oriflame!

Ewka 22 sierpnia ? Dowiedz si jak samej pocieniowa i lekko skrci wosy w pi minut z idealnie symetrycznym efektem. Komentarze do posta Atom.

 Dowiedz się również...